AKČNÁ PÔŽIČKA ONLINE

Zásady pre pôžičky

V oblasti pôžičiek sa môžeme stretnúť s niektorými rizikami a nebezpečenstvami, na ktoré by sme si mali dať pozor a snažiť sa im vyhnúť. Aby sme minimalizovali nebezpečenstvo, že sa dostaneme pri uzatváraní alebo splácaní pôžičky nejakých ťažkostí, je vhodné dodržiavať základné pravidlá. Niektoré z nich uvádzame na tejto stránke.

• Dôkladne zvážte, či je pôžička naozaj riešením Vašich finančných problémov. Nedostanete sa s uzatvorením novej pôžičky do ešte väčších finančných ťažkostí? Nebolo by lepšie riešiť Vašu situáciu iným spôsobom?

• Dávajte prednosť bankovým pôžičkám alebo pôžičkám od overených a známych nebankových spoločností. Určite sa vyhnite pôžičkám od úžerníkov a tzv súkromných investorov.

• Neplaťte žiadne poplatky vopred. Najmä nevolajte na čísla začínajúce 0900 ani neposielajte predražené SMS. Výnimkou z tohto pravidla je registračný poplatok u tzv SMS pôžičiek - teda zaslanie symbolické čiastky pre overenie funkčnosti účtu alebo poslanie registračné SMS.

• Nevrhajte sa hneď do prvej pôžičky, na ktorú narazíte. Vyberte si viac pôžičiek z oblasti, ktorá Vám vyhovuje, v kľude porovnajte ich parametre a vyberte si tú najvýhodnejšiu.

• Porovnávajte nielen úrokovú sadzbu, ale hlavne hodnotu RPMN - tzv Ročnú percentuálnu mieru nákladov. Tá by mala byť uvedená pri každej pôžičke. Čím vyššia RPMN, tým je pre Vás pôžička menej výhodná.

• Vždy si dôkladne prečítajte zmluvu o pôžičke a obchodné podmienky veriteľské spoločnosti. A to aj u pôžičiek, u ktorých nie je vyžadovaný fyzický podpis "papierové" zmluvy (napríklad pri online pôžičkách do výplaty).Rýchle pôžičky:

Pôžičky pre nezamestnaných
Pôžičky bez registra
Pôžička bez dokladovania príjmu
Pôžička pred výplatou
Pôžičky na zmenku
Nebanková americká hypotéka
Pôžičky pre študentov
Rýchla pôžička online
SMS pôžička
Pôžička od súkromnej osoby
Pôžička na bývanie
Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou


Žiadosti o pôžičky:

Žiadosti o najspoľahlivejšie online pôžičky nájdete na tejto stránke.


Zásady pre pôžičky:

Ak si beriete pôžičku a nechcete sa vystavovať zbytočným rizikám, dodržujte týchto niekoľko hlavných pravidiel.
Ako sa nestať chronickým dlžníkom a nedostať sa do exekúcie? Prečítajte si tu.


Na čo si dať pozor:

V oblasti pôžičiek nás môže stretnúť rad nepríjemností a komplikácií. Ako sa im dá vyhnúť sa dozviete tu.


Ďalšie články a príspevky:

© 2018 www.Akčná-Pôžička.sk, všetky práva vyhradené. Prevádzkovateľ