AKČNÁ PÔŽIČKA ONLINE

SMS pôžička

Spôsobov, ako si požičať peniaze, je mnoho a neustále sa zjednodušujú. Hlavne s rôznymi pôžičkami na malé čiastky akoby sa vrece roztrhlo a sú kdekoľvek a kedykoľvek dostupné, napríklad aj zaslaním obyčajnej SMS. Mnohým ľuďom sa stane, niekedy aj nie vlastným pričinením, že sú na konci mesiaca v mínuse a platenie nájmu, inkasa, či oprava auta nepočkajú. Čo spraviť, keď je do ďalšej výplaty ešte ďaleko?

Najrýchlejšia pôžička

Asi žiadnu pôžičku nevybavíte tak rýchlo, ako práve SMS pôžičku. V drvivej väčšine prípadov nepožadujú potvrdenia o príjme, ani overovanie výpisu z registra dlžníkov. Potrebujú len Vaše základné údaje, ktoré sú overené a posúdené počítačovo a ak splníte parametre, peniaze dostanete na účet takmer ihneď. Vďaka automatizovanej kontrole si teda môžete požičať aj cez víkend, či v štátny sviatok, alebo kľudne aj na dovolenke, keď by ste inak peniaze nezískali. Nemusíte pritom navštevovať žiadne pobočky, ani sa s nikým dohadovať.

Aké sú úskalia

Požičané čiastky majú neveľký limit, slúžia len ako preklenutie krátkodobej zlej finančnej situácie. Zpravidla sa ich strop pohybuje okolo 350 – 500 eur a na rozdiel od úrokov sa platí jednorázový poplatok za získanie pôžičky. Vzhľadom ku výške pôžičky pritom nebývajú poplatky zanedbateľné, čo je zrejme cena za anonymitu a rýchlosť týchto pôžičiek. Predtým než sa rozhodnete poslať SMS, sa uistite, či sa táto možnosť pre Vás vôbec oplatí a či nebudete vo výsledku na tom finančne horšie ako pred pôžičkou. Medzi množstvom poskytovateľov SMS pôžičiek sa však nájde aj zopár takých, ktorí sú ochotní poskytnúť Vám prvú pôžičku do určitej sumy zadarmo. Aj to je výhoda, ktorú môžete využiť.

Len na mesiac

Pri SMS pôžičkách býva doba splatnosti veľmi krátka, väčšinou 30 dní. To môže byť dosť veľký problém, pokiaľ sa nestihnete dostať z finančnej tiesne hneď ďalšou výplatou. V takom prípade by bola taká krátkodobá pôžička pre Vás riskantná a mohli by ste sa dostať akurát do začarovaného kruhu požičiavania pri pokuse splatiť ju načas.

Na záver

SMS pôžička má určite nesporné výhody oproti iným krátkodobým pôžičkám vo svojej rýchlosti a dostupnosti. Môže mať však aj vysoké poplatky za samotné požičanie a má aj ohromné úroky v prípade, že ju nestihnete splatiť včas. Preto nie je dobré brať riziká na ľahkú váhu a rozmyslieť si dobre, či ju naozaj potrebujete a či sa to oplatí.Rýchle pôžičky:

Pôžičky pre nezamestnaných
Pôžičky bez registra
Pôžička bez dokladovania príjmu
Pôžička pred výplatou
Pôžičky na zmenku
Nebanková americká hypotéka
Pôžičky pre študentov
Rýchla pôžička online
SMS pôžička
Pôžička od súkromnej osoby
Pôžička na bývanie
Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou


Žiadosti o pôžičky:

Žiadosti o najspoľahlivejšie online pôžičky nájdete na tejto stránke.


Zásady pre pôžičky:

Ak si beriete pôžičku a nechcete sa vystavovať zbytočným rizikám, dodržujte týchto niekoľko hlavných pravidiel.
Ako sa nestať chronickým dlžníkom a nedostať sa do exekúcie? Prečítajte si tu.


Na čo si dať pozor:

V oblasti pôžičiek nás môže stretnúť rad nepríjemností a komplikácií. Ako sa im dá vyhnúť sa dozviete tu.


Ďalšie články a príspevky:

© 2018 www.Akčná-Pôžička.sk, všetky práva vyhradené. Prevádzkovateľ