AKČNÁ PÔŽIČKA ONLINE

SMS pôžička - dostane ju skutočne každý?

SMS úvery pomáhajú ľuďom, ktorí potrebujú pred vyplatením niekoľko sto eur na zaplatenie neplánovaných výdavkov. Tieto pôžičky naopak nie sú vhodné na úhradu iných splátok, vernostných darov a módnych vecí. V minulosti nebol trh s mikropôžičkami nijak regulovaný a dosiahol na nich prakticky každý. Ako je to v súčasnosti, kedy majú byť nebankové spoločnosti riadené novým spotrebiteľským zákonom?

Pôžičky do 300 eur

Esemeskové pôžičky sú vyhľadávaným úverovým produktom a možno s nimi máte skúsenosti ako desaťtisíce ďalších ľudí. Tento druh úveru sa dá vyriešiť prostredníctvom internetu alebo mobilného telefónu, čo ocenia všetci ľudia s časovým zaneprázdnením, ktorí nemajú čas chodiť na pobočky. V priemere si môžete požiadať o 250 až 300 eur a podľa možností si vyberiete lehotu splatnosti 30 až 45 dní. V prípade, že nebudete môcť splácať peniaze na splátku, môžete si pri väčšine spoločností dohodnúť zvýšenie doby splatnosti.

Bonita klientov ako dôležitý ukazovateľ

Tieto rýchle pôžičky sú určené primárne pre zamestnaných ľudí, ale môžu ich tiež získať osoby s nízkymi príjmami a negatívnou kreditnou históriou. Poskytovatelia úverov sa však musia riadiť spotrebiteľským zákonom a u každého žiadateľa posudzujú bonitu, tj. schopnosť dostáť svojich záväzkov. Spoločnosti zvyšujú záruku, že dostanú svoje peniaze späť a klienti zistia, aká je ich úverová schopnosť. V prípade, že spoločnosť ich žiadosť zamietne, chráni ich pred finančnými problémami.

Akým spôsobom spoločnosti skúmajú bonitu?

Poskytovatelia mikropôžičiek posudzujú bonitu klientov na základe informácií v žiadosti. Každý záujemca o úver musí vyplniť online žiadosť na stránkach spoločnosti a uviesť pravdivé osobné informácie, mesačné príjmy a pravidelné výdavky. Na základe poskytnutých informácií spoločnosť vyhodnotí bonitu žiadateľa a rozhodne o schválení alebo odmietnutí úveru. Výsledok žiadosti sa klient dozvie elektronicky alebo telefonicky.

Nepravdivé informácie = kreditný podvod

Vedeli ste, že uvedením nepravdivých údajov v žiadosti sa dopustili úverového rizika? Nespoliehajte sa na to, že spoločnosti na vaše poupravené informácie neprídu a buďte v online formulároch úprimní. Podvodom môžete zvýšiť svoj šance na schválenie úveru, ale vystavujete sa trestnému stíhaniu a trestu odňatia slobody. Pri nesplácaní úveru sa na nezrovnalosti väčšinou príde.

Spoločnosti pristupujú k žiadostiam zodpovedne

Prezradíme Vám ďalší dôvod, prečo v žiadosti nikdy neklamať: nadhodnocovaním svojich príjmov si budete musieť prehodnotiť svoje schopnosti splácať a dostať sa do finančných problémov. V prípade, že spoločnosť vyhodnotí Vašu bonitu ako nízku a nepožičia vám, nie je z jej strany žiadna schválnosť. Naopak vás ochráni pred neúmerným zadlžením a dáva vám signál, že riešiť svoje problémy s pôžičkou nie je dobrý nápad.Rýchle pôžičky:

Pôžičky pre nezamestnaných
Pôžičky bez registra
Pôžička bez dokladovania príjmu
Pôžička pred výplatou
Pôžičky na zmenku
Nebanková americká hypotéka
Pôžičky pre študentov
Rýchla pôžička online
SMS pôžička
Pôžička od súkromnej osoby
Pôžička na bývanie
Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou


Žiadosti o pôžičky:

Žiadosti o najspoľahlivejšie online pôžičky nájdete na tejto stránke.


Zásady pre pôžičky:

Ak si beriete pôžičku a nechcete sa vystavovať zbytočným rizikám, dodržujte týchto niekoľko hlavných pravidiel.
Ako sa nestať chronickým dlžníkom a nedostať sa do exekúcie? Prečítajte si tu.


Na čo si dať pozor:

V oblasti pôžičiek nás môže stretnúť rad nepríjemností a komplikácií. Ako sa im dá vyhnúť sa dozviete tu.


Ďalšie články a príspevky:

© 2018 www.Akčná-Pôžička.sk, všetky práva vyhradené. Prevádzkovateľ