AKČNÁ PÔŽIČKA ONLINE

Pri žiadosti o pôžičku choďte s farbou von

Online prostredia a určitá anonymita za počítačom zvádzajú k tomu, že pri žiadosti o úver "nehovoríme" tak úplnú pravdu, aby sme zvýšili svoje šance na schválenie. Klamstvo a zatajovanie údajov v zmluvách je ale považované za trestnú činnosť a v mnohých prípadoch finančné spoločnosti prídu na to, že ste neboli v žiadosti úprimní.

Vyvarujte sa platobnej neschopnosti

Okrem trestného postihu za úverový podvod sa však vystavujete ďalšiemu riziku: neschopnosti plniť svoje záväzky. Banky a nebankové inštitúcie preverujú vašu finančnú situáciu a posudzujú ju z hľadiska vašich príjmov a výdavkov, či budete schopní splácať úver včas. Pri nadhodnotení svojich skutočných príjmov škodíte len sami sebe.

Nezatajujte podstatné informácie

Spotrebitelia najčastejšie zatajujú v žiadostiach o úver informácie o svojich existujúcich záväzkoch, výšku príjmov, počtu nezaopatrených detí, výdavkoch a osobných údajoch. Čo sa týka vašich záväzkov, vašu aktuálnu zadlženosť si banky zisťujú prostredníctvom registrov dlžníkov. Okrem toho vyhodnocujú z registrov vašu platobnú morálku a úverovú históriu.

Spoločnosti skúmajú vaše príjmy

Bankoví a nebankoví poskytovatelia zvyčajne požadujú, aby ste doložili svoje príjmy prostredníctvom potvrdenie o príjmoch s pečiatkou zamestnávateľa. Ako podnikatelia predkladáte daňové priznanie za posledné zdaňovacie obdobie a ako dôchodcovia rozhodnutie o priznaní dôchodku. Nevypláca sa preto svoje príjmy skresľovať alebo zamlčovať.

Čo vám hrozí pri uvedenia nepravdivých údajov?

Finančné spoločnosti disponujú určitými nástrojmi, ktoré im pomáhajú odhaliť skutočnú identitu žiadateľa, výšku jeho príjmov a finančnej histórii. V prípade, že nájdu v žiadosti o úver nejakú nezrovnalosť, žiadosť ihneď zamietajú. Pokiaľ na nepravdivé údaje prídu v priebehu pravidelného splácania úveru, hrozí spotrebiteľom trest odňatia slobody na dva roky. Pri nesplácaní úveru a škode nad 2660 eur sa vystavujú postihu na 6 mesiacov až tri roky odňatia slobody a pri škode nad 26 600 eur korún až desiatich rokov odňatia slobody.Rýchle pôžičky:

Pôžičky pre nezamestnaných
Pôžičky bez registra
Pôžička bez dokladovania príjmu
Pôžička pred výplatou
Pôžičky na zmenku
Nebanková americká hypotéka
Pôžičky pre študentov
Rýchla pôžička online
SMS pôžička
Pôžička od súkromnej osoby
Pôžička na bývanie
Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou


Žiadosti o pôžičky:

Žiadosti o najspoľahlivejšie online pôžičky nájdete na tejto stránke.


Zásady pre pôžičky:

Ak si beriete pôžičku a nechcete sa vystavovať zbytočným rizikám, dodržujte týchto niekoľko hlavných pravidiel.
Ako sa nestať chronickým dlžníkom a nedostať sa do exekúcie? Prečítajte si tu.


Na čo si dať pozor:

V oblasti pôžičiek nás môže stretnúť rad nepríjemností a komplikácií. Ako sa im dá vyhnúť sa dozviete tu.


Ďalšie články a príspevky:

© 2018 www.Akčná-Pôžička.sk, všetky práva vyhradené. Prevádzkovateľ