AKČNÁ PÔŽIČKA ONLINE

Pozor na podvodníkov sa zálohami

Podvodníkov je v oblasti pôžičiek veľa a je potrebné dať si vždy pozor na nepoctivé konanie. Riziko predstavujú predovšetkým pôžičky od súkromných osôb a tiež neznámej nebankovej spoločnosti. Častou praktikou podvodníkov je okrem platených telefónnych liniek aj inkasovanie poplatkov za sprostredkovanie pôžičky, alebo za jej schválenie.

Poctivá spoločnosť zálohu nechce

Poctivá spoločnosť po vás nikdy nebude vyžadovať poplatok za pôžičku dopredu. Výnimkou môže byť symbolický poplatok vo výške 1 eura, ktorý slúži pre overenie bankového účtu. Všetky ďalšie poplatky a úroky sa ale platia až neskôr, pri splácaní pôžičky. Ak niekomu dáte zálohu, s veľkou pravdepodobnosťou už ju nikdy nevymôžete späť. Podvodník spravidla prestáva po obdržaní peňazí komunikovať a žiadnej pôžičky sa nedočkáte.

Ľudia vo finančnej núdzi bývajú neopatrní

Ľudia vo finančnej núdzi bývajú ochotní pristúpiť na mnohé. A zaplatenie zálohy, napríklad aj vo výške niekoľkých stoviek eur, nebýva výnimkou. Pozor, zmluvy sú nastavené tak, aby neboli napadnuteľné. Bývajú vytvorené tak, aby spoločnosť mohla prijať zálohy, za ktorú však nemusí sprostredkovateľskú činnosť odviesť.

Pozor na anonymný sprostredkovateľa

Podvodníci sa skrývajú za anonymitou internetu alebo tlače. Ak sa o poskytovateľovi alebo sprostredkovateľovi pôžičky nemôžete dohľadať žiadnych informácií, ruky preč od takej ponuky. Zložitý býva aj kontakt a komunikácia. V dohľadaní informácií vám pomôžu diskusné fóra na internete a skúsenosti iných klientov. Vždy požadujte zmluvu a tú ukážte odborníkovi alebo ju aspoň dôkladne preštudujte. Ak je vám odmietnuté nahliadnutie do zmluvy, jedná sa vždy o podvod.Rýchle pôžičky:

Pôžičky pre nezamestnaných
Pôžičky bez registra
Pôžička bez dokladovania príjmu
Pôžička pred výplatou
Pôžičky na zmenku
Nebanková americká hypotéka
Pôžičky pre študentov
Rýchla pôžička online
SMS pôžička
Pôžička od súkromnej osoby
Pôžička na bývanie
Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou


Žiadosti o pôžičky:

Žiadosti o najspoľahlivejšie online pôžičky nájdete na tejto stránke.


Zásady pre pôžičky:

Ak si beriete pôžičku a nechcete sa vystavovať zbytočným rizikám, dodržujte týchto niekoľko hlavných pravidiel.
Ako sa nestať chronickým dlžníkom a nedostať sa do exekúcie? Prečítajte si tu.


Na čo si dať pozor:

V oblasti pôžičiek nás môže stretnúť rad nepríjemností a komplikácií. Ako sa im dá vyhnúť sa dozviete tu.


Ďalšie články a príspevky:

© 2018 www.Akčná-Pôžička.sk, všetky práva vyhradené. Prevádzkovateľ