AKČNÁ PÔŽIČKA ONLINE

Pozor na nevýhodné pôžičky cez platené linky

Ten, kto potrebuje za každú cenu peniaze, sa niekedy uchyľuje k bezmyšlienkovitému jednaniu a môže svoju situáciu ešte zhoršiť. Takým prípadom je aj to, že podľahne zdanlivo lákavej ponuke na ľahko dostupnú pôžičku, ktorú zazrel niekde vylepenú, našiel v inzeráte alebo mu prišla do schránky v podobe letáčiku. Podmienkou väčšinou býva zavolať na uvedené číslo pre informácie a schválenie pôžičky.

Princíp podvodné pôžičky s platenou linkou

• V čom je háčik? Takéto pôžičky bývajú podvodné a ich inzerenti väčšinou žiadne úvery neposkytujú. Tým, že zavoláte na uvedené číslo, môžete akurát tak prísť o hromadu peňazí. Ako? Linka býva spoplatnená a to enormne vysokou sadzbou. Na záver dlhého hovoru sa s najväčšou pravdepodobnosťou dozviete, že nespĺňate požiadavky a pôžička vám nebola schválená. Jediným výsledkom bude nutnosť zaplatiť vysoký účet za telefón.

Aká je skutočnosť?

• Štruktúra inzerátov býva väčšinou dosť podobná. Uvádza sa v nich, že súkromný investor vám poskytne úver, pre viac informácií máte volať na uvedené číslo, a hovor môže stáť až 3 eurá za minútu. Na druhej strane linky bude automat alebo kontaktní pracovník, ktorý naoko spracuje žiadosť o pôžičku a hovor sa zámerne predlžuje. Výsledkom je zamietnutá žiadosť a Vaše oči pre plač. Skutočnosť je totiž taká, že spoločnosť zarába vďaka platenej linke a úvery ani neposkytuje.

Ako spoznať platenú linku

• Platené linky veľmi často začínajú číslicou 9. Ak na ne zavoláte, veľakrát dlho čakáte na prepojenie, a aj keď zatiaľ hovoríte so záznamníkom, sadzba už beží. Na vrátenie peňazí, ktoré ste prevolali, nemáte navyše žiadny nárok. Neplatenú linku spoznáte podľa predvoľby 0800, u ktorej je volanie na účet spoločnosti (volaného). U niektorých ponúk sa delí úhrada volanie medzi volaného a volajúceho. Platený hovor by nemal presiahnuť 20 centov za minútu.Rýchle pôžičky:

Pôžičky pre nezamestnaných
Pôžičky bez registra
Pôžička bez dokladovania príjmu
Pôžička pred výplatou
Pôžičky na zmenku
Nebanková americká hypotéka
Pôžičky pre študentov
Rýchla pôžička online
SMS pôžička
Pôžička od súkromnej osoby
Pôžička na bývanie
Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou


Žiadosti o pôžičky:

Žiadosti o najspoľahlivejšie online pôžičky nájdete na tejto stránke.


Zásady pre pôžičky:

Ak si beriete pôžičku a nechcete sa vystavovať zbytočným rizikám, dodržujte týchto niekoľko hlavných pravidiel.
Ako sa nestať chronickým dlžníkom a nedostať sa do exekúcie? Prečítajte si tu.


Na čo si dať pozor:

V oblasti pôžičiek nás môže stretnúť rad nepríjemností a komplikácií. Ako sa im dá vyhnúť sa dozviete tu.


Ďalšie články a príspevky:

© 2018 www.Akčná-Pôžička.sk, všetky práva vyhradené. Prevádzkovateľ