AKČNÁ PÔŽIČKA ONLINE

Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou

Prísť do banky so žiadosťou o úver na niekoľko desiatok tisíc eur a odísť so schválenou pôžičkou, nie je samozrejmosťou. Príčinou neúspechu môže byť nízky príjem alebo temnejšia finančná minulosť so zápisom v registri. Ak môžete založiť nehnuteľnosť, mnoho prekážok na ceste k pôžičke zmizne. No jednoduchšia voľba nie je vždy lepšia.

Výhody ručenia nehnuteľnosťou

V banke, ale i nebankových inštitúciách sa pri pôžičkách dostanete na sumy, na ktoré by ste bez tohto ručenia nedosiahli. Ak teda potrebujete veľký obnos peňazí a nepochybujete o svojej schopnosti splácať, môžete využiť práve takýto typ pôžičky. Ponúka nižšie úroky ako pôžičky bez akéhokoľvek ručenia. Pre niektorých, snáď i väčšinu mladých ľudí, je hypotéka jediným spôsobom ako získať svoje bývanie a neplatiť zbytočne nájom za byt.

Nevýhody

Nevýhoda je zjavná, keď ručíte nehnuteľnosťou, dávate banke záložné právo na vlastný dom alebo byt. Ak nebudete môcť splácať, banky neoplývajú súcitom a dom vám bez váhania vezmú a vydražia.

Hypotéka

Najčastejšou pôžičkou s ručením nehnuteľnosťou je hypotéka, účelový úver na nehnuteľnosť. A keď už ručíte nehnuteľnosťou, jedná sa práve o tú, ktorú za úver kupujete. Hypotéky sa radia medzi veľmi výhodné pôžičky, z hľadiska dostupnosti aj úrokov. U hypotéky pre mladých, ktorá je dotovaná štátom vo forme zníženia úrokov, sa môže úroková sadzba blížiť nule.

Podnikateľské úvery

Častým dôvodom na núdzu o vysokú sumu peňazí, je založenie podnikania, jeho rozširovanie a investície. Podľa toho sú ponúkané aj úvery ako kontokorentné či investičné. Ide o pôžičky už z princípu s vysokými limitmi, no ručenie nehnuteľnosťou dokáže limity ešte výrazne zvýšiť. Ak firma prosperuje, nie je dôvod túto výhodu nevyužiť.

Americká hypotéka a iné bezúčelové úvery

Ručenie nehnuteľnosťou je stále podmienkou, ale banka nepotrebuje doklad o účelovosti pôžičky. Môžete za to opraviť dom, ale úplne rovnako aj ísť na dovolenku alebo kúpiť auto. Treba však dávať pozor, zaručiť sa nehnuteľnosťou za niečo, čo nepotrebujete, sa vám môže rýchlo vypomstiť. Navyše sa úroková sadzba za americkú hypotéku pohybuje oveľa vyššie ako za normálnu hypotéku.Rýchle pôžičky:

Pôžičky pre nezamestnaných
Pôžičky bez registra
Pôžička bez dokladovania príjmu
Pôžička pred výplatou
Pôžičky na zmenku
Nebanková americká hypotéka
Pôžičky pre študentov
Rýchla pôžička online
SMS pôžička
Pôžička od súkromnej osoby
Pôžička na bývanie
Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou


Žiadosti o pôžičky:

Žiadosti o najspoľahlivejšie online pôžičky nájdete na tejto stránke.


Zásady pre pôžičky:

Ak si beriete pôžičku a nechcete sa vystavovať zbytočným rizikám, dodržujte týchto niekoľko hlavných pravidiel.
Ako sa nestať chronickým dlžníkom a nedostať sa do exekúcie? Prečítajte si tu.


Na čo si dať pozor:

V oblasti pôžičiek nás môže stretnúť rad nepríjemností a komplikácií. Ako sa im dá vyhnúť sa dozviete tu.


Ďalšie články a príspevky:

© 2018 www.Akčná-Pôžička.sk, všetky práva vyhradené. Prevádzkovateľ