AKČNÁ PÔŽIČKA ONLINE

Pôžička na bývanie

Málokto si dokáže našetriť na vlastné bývanie za pár rokov. Navyše v dnešnej dobe sa nikomu nechce čakať a platiť mesačný nájom niekomu cudziemu, keď môže úplne rovnako splácať hypotéku či úver. Ak uvažujete aj Vy o kúpe nehnuteľnosti či o rekonštrukcii, rozmýšľate asi aj o tom, odkiaľ vziať peniaze na takú náročnú kúpu. Predstavíme Vám zopár možností, ktoré sú populárne, a možno medzi nimi nájdete tú pravú pre Vás.

Charakteristiky pôžičiek na bývanie

Najčastejšie dôvody na zriadenie tohto typu pôžičky sú kúpa nehnuteľnosti, prerábanie a opravy starej nehnuteľnosti, kúpa pozemku, ale tiež vybavenie domácnosti. Preto ide v zásade o účelové pôžičky, čo je výhoda z hľadiska nižších úrokov. Výška pôžičky začína okolo 3500 eur a horná hranica sa odvíja od ceny nehnuteľností, môže ísť o 170 000 i viac eur. Keďže ide o takto vysoké sumy, poskytnú Vám pôžičku hlavne banky, u nebankoviek nájdete pôžičku na vybavenie domácnosti.

Typy pôžičiek:

  • Úver – môže byť účelový alebo bezúčelový, má dlhú dobu splatnosti, nevyžaduje sa založenie nehnuteľnosti
  • Hypotéka – nazývaná aj hypotekárny úver, od bežného úveru sa líši tým, že je vždy účelová a kúpená nehnuteľnosť je v záložnom práve poskytovateľa, zato má však nižší úrok
  • Mini pôžičky – ide o malé sumy do 500 eur, využiť ich môžete na nákup spotrebiča alebo iného vybavenia, dajú sa rýchlo vybaviť napríklad online, majú vysoký úrok a krátku splatnosť

Hypotéka pre mladých

K tejto hypotéke dostanete štátny príspevok, respektíve zníženie úroku o 3%, čo činí pri už tak nízkych úrokoch túto hypotéku veľmi atraktívnou. S úrokovou sadzbou sa tak môžete dostať až na 0,0%! Musíte splniť nasledujúce podmienky: vek 18 – 35 rokov, príjem maximálne 1,3-násobný ku priemernej mzde a dokladovať účel hypotéky. Štátny príspevok je umožnený len na 5 rokov a to pri maximálnej požičanej sume 50 000 eur. Túto hypotéku majú v ponuke mnohé banky, líšiť sa môžu v základnej úrokovej sadzbe, poplatkoch a ďalších ohľadoch.

Stavebný úver

Ponúkne Vám ho Poštová banka a Prvá stavebná sporiteľňa, horná hranica je 170 000 eur. Ak požiadajú o úver manželia a splnia všetky podmienky, môžu za oboch tak získať až 340 000 eur. Hlavná podmienka je mať našetrené 25% z cieľovej sumy sporenia. Úrok je od 1%.Rýchle pôžičky:

Pôžičky pre nezamestnaných
Pôžičky bez registra
Pôžička bez dokladovania príjmu
Pôžička pred výplatou
Pôžičky na zmenku
Nebanková americká hypotéka
Pôžičky pre študentov
Rýchla pôžička online
SMS pôžička
Pôžička od súkromnej osoby
Pôžička na bývanie
Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou


Žiadosti o pôžičky:

Žiadosti o najspoľahlivejšie online pôžičky nájdete na tejto stránke.


Zásady pre pôžičky:

Ak si beriete pôžičku a nechcete sa vystavovať zbytočným rizikám, dodržujte týchto niekoľko hlavných pravidiel.
Ako sa nestať chronickým dlžníkom a nedostať sa do exekúcie? Prečítajte si tu.


Na čo si dať pozor:

V oblasti pôžičiek nás môže stretnúť rad nepríjemností a komplikácií. Ako sa im dá vyhnúť sa dozviete tu.


Ďalšie články a príspevky:

© 2018 www.Akčná-Pôžička.sk, všetky práva vyhradené. Prevádzkovateľ