AKČNÁ PÔŽIČKA ONLINE

Na čo si dať pozor pri cestovného poistenia

Na cesty za hranice je chytré sa poistiť. Či už idete na druhý koniec sveta či len tesne za hranice, stať sa môže všetko možné. A problémy sa vedia pekne predražiť. Aj keď poistenie máte, nemusí stačiť, preto si dajte pozor na jeho parametre. Prekvapivý počet ľudí si nezisťuje, proti čomu sú vlastne poistení, ani aké sú podmienky poistného plnenia.

Kde dojednať cestovné poistenie

Poistiť sa môžete v rámci cestovnej kancelárie alebo sami. Stačiť môže aj pár kliknutí na internete. Nákup spoločne so zájazdom je pohodlnejší, nie vždy ale najvýhodnejší. Cestovné agentúry mávajú dohodnutú jednu poisťovňu a klient prichádza o možnosť porovnanie ponúk. Cenovo najvýhodnejší býva dohodnutie na internete s využitím online porovnávačov cien a parametrov. Pozor na hotové balíky, pri ktorých vám ich parametre nemusia úplne vyhovovať.

Cestovné poistenie v rámci platobnej karty

U väčšiny slovenských bánk si možno cestovné poistenie dojednať aj k debetnej či kreditnej platobnej karte. V niektorých verziách je k platobnej karte zadarmo, inokedy je potrebné si ho dokúpiť. Určite porovnávajte, pretože medzi ponukami jednotlivých spoločností sú znateľné rozdiely. U cestovného poistenia ku karte by nás malo zaujímať napríklad to, či sa vzťahuje aj na ostatných členov rodiny, aké športy kryje, aká je jeho územná platnosť, a samozrejme aj to, aké sú limity na liečebné náklady. Skrátka podobné informácie, ako u ktoréhokoľvek iného cestovného poistenia. Výnimkou nie sú asistenčné služby a rôzne pripoistenia, čo môže byť pre jedného príjemný bonus, pre druhého zbytočnosť.

Krytie liečebných nákladov

Krytie liečebných nákladov je najdôležitejšou zložkou každého cestovného poistenia. Liečebné náklady v zahraničí sa bez poistky môžu vyšplhať na desiatky až stovky tisíc eur. Kartička zdravotnej poisťovne (Európsky preukaz zdravotného poistenia) síce v krajinách EÚ platí, ale týka sa to len ošetrenia v obmedzenom rozsahu, podľa lokálnych podmienok a v rámci verejných zdravotných zariadení. Hradený nebýva napríklad lekársky prevoz do vlasti, a na rad liekov, zákrokov či vyšetrení sa musí doplácať. Vyžadovaná po vás teda môže byť hotovosť, aj keď predložíte preukaz poistenca. Spoluúčasť sa líši štát od štátu.Rýchle pôžičky:

Pôžičky pre nezamestnaných
Pôžičky bez registra
Pôžička bez dokladovania príjmu
Pôžička pred výplatou
Pôžičky na zmenku
Nebanková americká hypotéka
Pôžičky pre študentov
Rýchla pôžička online
SMS pôžička
Pôžička od súkromnej osoby
Pôžička na bývanie
Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou


Žiadosti o pôžičky:

Žiadosti o najspoľahlivejšie online pôžičky nájdete na tejto stránke.


Zásady pre pôžičky:

Ak si beriete pôžičku a nechcete sa vystavovať zbytočným rizikám, dodržujte týchto niekoľko hlavných pravidiel.
Ako sa nestať chronickým dlžníkom a nedostať sa do exekúcie? Prečítajte si tu.


Na čo si dať pozor:

V oblasti pôžičiek nás môže stretnúť rad nepríjemností a komplikácií. Ako sa im dá vyhnúť sa dozviete tu.


Ďalšie články a príspevky:

© 2018 www.Akčná-Pôžička.sk, všetky práva vyhradené. Prevádzkovateľ