AKČNÁ PÔŽIČKA ONLINE

Máte dlhy, o ktorých neviete?

Možno sa len pousmejete nad tým, že by niekto mohol dlhovať, bez toho aby o tom vedel. Nie je to ale zase tak vzácne a stretnúť to môže takmer kohokoľvek. Čo by ste hovorili tomu, keby ste šli žiadať o úver do banky a bolo Vám oznámené, že žiadny nedostanete, pretože vaše meno figuruje v registri dlžníkov, bez toho aby ste si kedy čo požičiavali? Aj takéto prípady sa stávajú. Ako je to možné?

Pozor na stratu dokladov!

Príčinou takýchto kurióznych situácií býva najčastejšie strata alebo odcudzenie dokladov. Zlodeji si mnohokrát stihnú zobrať pôžičku, alebo dokonca niekoľko pôžičiek, na Váš občiansky preukaz. V dnešnej dobe rýchlo dostupných mikropôžičiek, ktoré žiadateľa výrazne nepreverujú, to nemusí byť veľký problém. Jedinou obranou je nenechať sa okradnúť, a ak doklady stratíte alebo vám sú odcudzené, okamžite to nahlásiť na Databázu neplatných dokladov v rámci Ministerstva vnútra SR.

Čo robiť, ak si nie ste istí?

Ak si chcete overiť, že je všetko v poriadku a na Vaše meno nie sú vedené žiadne pôžičky alebo nefiguruje na zozname dlžníkov, nezostáva, než si požiadať aj výpis z registra dlžníkov. Bude vás to síce niečo stáť, ale na druhú stranu budete pokojnejší.

Na čo slúžia úverové registre

Úverové registre zhromažďujú informácie o pôžičkách, pohľadávkach a dlžníkoch. Nahliadajú do nich banky a mnoho nebankových spoločností pri preverovaní žiadostí o pôžičku a informácie sú určené aj fyzickým osobám. Tie získajú informácie o svojich záväzkoch a pohľadávkach, ak si o to požiadajú.

Koľko vás to bude stáť?

Získať správu z registra dlžníkov nie je zadarmo, je to služba spoplatnená a zaplatíte približne 4-14 Euro. Zažiadať môžete osobne alebo poštou, v prípade papierovej správy na počkanie zaplatíte 14 Euro, v prípade papierovej správy do 30 dní 4 Eurá plus poštovné.Rýchle pôžičky:

Pôžičky pre nezamestnaných
Pôžičky bez registra
Pôžička bez dokladovania príjmu
Pôžička pred výplatou
Pôžičky na zmenku
Nebanková americká hypotéka
Pôžičky pre študentov
Rýchla pôžička online
SMS pôžička
Pôžička od súkromnej osoby
Pôžička na bývanie
Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou


Žiadosti o pôžičky:

Žiadosti o najspoľahlivejšie online pôžičky nájdete na tejto stránke.


Zásady pre pôžičky:

Ak si beriete pôžičku a nechcete sa vystavovať zbytočným rizikám, dodržujte týchto niekoľko hlavných pravidiel.
Ako sa nestať chronickým dlžníkom a nedostať sa do exekúcie? Prečítajte si tu.


Na čo si dať pozor:

V oblasti pôžičiek nás môže stretnúť rad nepríjemností a komplikácií. Ako sa im dá vyhnúť sa dozviete tu.


Ďalšie články a príspevky:

© 2018 www.Akčná-Pôžička.sk, všetky práva vyhradené. Prevádzkovateľ