AKČNÁ PÔŽIČKA ONLINE

Čo robiť, keď sa dostanem do dlhovej pasce

Požiadať o pôžičku nie je v dnešnej dobe nijako zvlášť zložité. S finančnou pomocou si môžete v určitej situácii veľmi pomôcť, avšak na druhú stranu si aj nepekne zavariť. Požičať si peniaze je jednoduché, lenže jedného dňa môže prísť nepríjemné zistenie, že je úver nad Vaše možnosti a Vy nemáte peniaze na jeho splácanie. Nasleduje to záznamom v registri dlžníkov, novou pôžičkou s nevýhodnými podmienkami a končí v dlhovej pasci, z ktorej je cesta von skutočne tŕnistá. Ako sa zachovať vo chvíli, keď spadnete do dlhového kolotoča?

Urobte si prehľad o svojich financiách

Ak ste sa dostali do dlhovej pasce, potom si vezmite ceruzku a papier a spíšte si všetky príjmy a výdavky. Urobíte si tak prehľad, či by sa niekde dalo ušetriť a získať tak financie k dobru. Určite si ale nezjednávejte ďalšie pôžičky, ktoré by mohli byť len ďalším klincom do rakvy.

Nezaspite na vavrínoch a konajte

Niektorí veritelia sú ochotní sa dohodnúť na ďalšom riešení. Nezaspite preto na vavrínoch a začnite svoju situáciu riešiť. Skúste navrhnúť splátkový kalendár alebo sa dohovoriť na znížení splátok. Využiť môžete aj rád a skúseností z najrôznejších poradní, ktoré sú vo väčšine prípadov zadarmo a môžu Vám v mnohom pomôcť.

Možnosťou je aj osobný bankrot

Akonáhle Vám Vaše dlhy prerastú cez hlavu, vyhláste osobný bankrot. Toto riešenie má ale určité podmienky - napríklad dlhy u dvoch a viac spoločností a meškanie so splácaním viac ako 30 dní po splatnosti. Návrh sa podáva na súde, ale pozor - Vašej žiadosti nemusí byť nutne vyhovené! Po schválení budete po dobu 5 rokov žiť s životným minimom a budete nútení uhradiť aspoň 30% z dlhu. Po uplynutí 5 rokov Vám bude zvyšok dlhu odpustený.Rýchle pôžičky:

Pôžičky pre nezamestnaných
Pôžičky bez registra
Pôžička bez dokladovania príjmu
Pôžička pred výplatou
Pôžičky na zmenku
Nebanková americká hypotéka
Pôžičky pre študentov
Rýchla pôžička online
SMS pôžička
Pôžička od súkromnej osoby
Pôžička na bývanie
Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou


Žiadosti o pôžičky:

Žiadosti o najspoľahlivejšie online pôžičky nájdete na tejto stránke.


Zásady pre pôžičky:

Ak si beriete pôžičku a nechcete sa vystavovať zbytočným rizikám, dodržujte týchto niekoľko hlavných pravidiel.
Ako sa nestať chronickým dlžníkom a nedostať sa do exekúcie? Prečítajte si tu.


Na čo si dať pozor:

V oblasti pôžičiek nás môže stretnúť rad nepríjemností a komplikácií. Ako sa im dá vyhnúť sa dozviete tu.


Ďalšie články a príspevky:

© 2018 www.Akčná-Pôžička.sk, všetky práva vyhradené. Prevádzkovateľ