AKČNÁ PÔŽIČKA ONLINE

Ako sa nedostať do exekúcie

Ako sa nedostať do exekúcia? Ponúka sa tu odpoveď - nedlužit. Avšak v dnešnej dobe má takmer každý menšiu či väčšiu pôžičku. Stačí sa dostať do omeškania so splátkami a veriteľ na Vás pošle exekútora. Buďte pri splácaní svojich pôžičiek starostliví a plňte svoje záväzky.

1. Majte prehľad o pôžičkách

Ak nemáte o svojich pôžičkách a splátkach prehľad, starostlivo si všetko overte v registroch dlžníkov. Zistíte v nich, aká je Vaša celková zadlženosť a či ste v omeškaní so splátkami.

2. Riešte svoje záväzky včas

Finančné záväzky sa snažte splácať v stanovených termínoch. Chybou je dlhy ignorovať a dúfať, že sa časom premlčí. To, že si neprevezmete doporučenej zásielky alebo sa nedostavíte na súd, Vás pred exekúciou neochráni.

3. Neriešte pôžičku pôžičkou

Stáva sa, že dlžník v snahe vyhnúť sa exekúcii rieši svoju situáciu tým, že dlh splatí ďalšou pôžičkou. Postupom času dochádza k tomu, že dlžník si peniaze požičiava za čoraz nevýhodnejších podmienok a jeho zadlženie dramaticky narastá. Nakoniec mu už nikto nepožičia a veritelia sa začnú domáhať uhradenia záväzkov.

4. Hľadajte východisko

Zhodnoťte v pokoji svoju finančnú situáciu a zistite, koľko vlastne dlhujete, a to vrátane prípadných zmluvných pokút, úrokov z omeškania alebo nákladov súdnych konaní. Zostavte si súčasné a budúce príjmy, výdavky a hodnotu majetku, ktorý môžete predať. Ak zistíte, že výdavky sú väčšie ako príjmy, nájdite si lepšie platenú prácu alebo brigádu, poprípade sa poraďte s finančným poradcom, ako ďalej postupovať.

5. Refinancujte svoje záväzky

Je už Vaša situácia vážna, ale zostáva Vám určitý manévrovací priestor? Refinancovala (zlúčte) pôžičky do jednej. Hľadajte výhodnejšie podmienky, než máte doteraz. Refinancovanie úveru ponúka každá významná tuzemská banka.Rýchle pôžičky:

Pôžičky pre nezamestnaných
Pôžičky bez registra
Pôžička bez dokladovania príjmu
Pôžička pred výplatou
Pôžičky na zmenku
Nebanková americká hypotéka
Pôžičky pre študentov
Rýchla pôžička online
SMS pôžička
Pôžička od súkromnej osoby
Pôžička na bývanie
Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou


Žiadosti o pôžičky:

Žiadosti o najspoľahlivejšie online pôžičky nájdete na tejto stránke.


Zásady pre pôžičky:

Ak si beriete pôžičku a nechcete sa vystavovať zbytočným rizikám, dodržujte týchto niekoľko hlavných pravidiel.
Ako sa nestať chronickým dlžníkom a nedostať sa do exekúcie? Prečítajte si tu.


Na čo si dať pozor:

V oblasti pôžičiek nás môže stretnúť rad nepríjemností a komplikácií. Ako sa im dá vyhnúť sa dozviete tu.


Ďalšie články a príspevky:

© 2018 www.Akčná-Pôžička.sk, všetky práva vyhradené. Prevádzkovateľ